MELINA LUIJENDIJK – SUNWEB GROUP
Contract Manager bij Sunweb Group, touroperator voor pakketreizen ‘We believe that everyone deserves a great Holiday’
ππ€π©ππ«ππ©ππ π€π’ π£πππͺπ¬ π‘ππ π«ππ£ πΌππ©ππ§π π©π π¬π€π§πππ£?
Mijn ervaring is dat vrouwen in de zakelijke wereld nog steeds geneigd zijn elkaar de loef af te steken in plaats van te helpen. Ik ben van mening dat we elkaar kunnen bekrachtigen en de wereld er een stukje mooier uit zou zien met meer vrouwen op sleutelposities binnen organisaties. Daar draag ik graag een steentje aan bij. En Aithra is een plek waarin dit kan; elkaar ondersteunen, inspireren & motiveren.
ππ©ππ‘, ππ π―ππ© ππ± ππππ§ π«ππ§πππ§ ππ£ ππ π©πππ; π¬ππ© πππ ππ π―ππ ππ‘πππ πππ§πππ π©? ππππ§ ππ£ π’ππ© π¬ππ πππ£ ππ, π¬ππ© ππ¨ ππ πͺπ‘π©πππ’π ππ§π€π€π’?
Dan zet ik mij in met trainingen, dag voorzitterschap en lezingen omtrent het vergroten van het besef dat van meer zelfliefde/eigenwaarde de (binnen) wereld er een stuk leuker van zal worden, wat zich vertaald naar een hogere productiviteit op de werkvloer. Het ultieme hierbij dat ik dit voor zowel particulieren als bedrijven zou kunnen doen.
πππ© π―π€ππ ππ ππ£ πππ© πΌππ©ππ§π π£ππ©π¬ππ§π ? πππ© ππ€π€π₯ ππ πππ© ππ πΌππ©ππ§π π«π§π€πͺπ¬ππ£ π«π€π€π§ ππ€πͺ π πͺπ£π£ππ£ π©π€ππ«π€ππππ£?
Hetgeen wat ik kom brengen, kom ik ook halen; verbinding maken met gelijkgestemden, hulp geven en ontvangen daar waar nodig, positiviteit en het delen van kennis en ervaringen.
www.sunwebgroup.com melina@melinaluijendijk.com
Β MAARTJE MARIJNISSEN – BU MING ACCUPUNCTUURΒ
EigenaarΒ Bu Ming
Praktijk voor traditionele Chinese geneeskunde; acupunctuur, Tui Na massage, kruidentherapie, voeding en leefstijl. Gespecialiseerd in oncologie (kanker), immuun-gerelateerde problemen zoals auto-immuunziekten, allergieΓ«n en afweerstoornissen, (chronische) pijn en problemen aan het bewegingsstelsel; orthopedisch en sport letsel, reumatische aandoeningen en spieraandoeningen.
πππ© ππ¨ ππ π«ππ¨ππ π’ππ© πππ©π§ππ π ππ£π π©π€π© ππ ππ£π«π‘π€ππ ππ£ π―ππππ©ππππ§ππππ π«ππ£ π«π§π€πͺπ¬ππ£ ππ£ π½π§ππππ£π©?
Vrouwen kunnen meer dan dat ze soms denken. Durf te ondernemen en werkelijk te doen waar je hart ligt!
πππ© π―π€ππ ππ ππ£ πππ© πΌππ©ππ§π π£ππ©π¬ππ§π ? πππ© ππ€π€π₯ ππ πππ© ππ πΌππ©ππ§π π«π§π€πͺπ¬ππ£ π«π€π€π§ ππ€πͺ π πͺπ£π£ππ£ π©π€ππ«π€ππππ£?
Delen van informatie en sparren over zakelijke βuitdagingenβ, maar ook zeker gezelligheid en nieuwe vriendschappen.
ππ€π©ππ«ππ©ππ π€π’ π£πππͺπ¬ π‘ππ π«ππ£ πΌππ©ππ§π π©π π¬π€π§πππ£?
Vanuit haar vorige baan als marketing en communicatie manager in het bedrijfsleven is Maartje gewend om de verbinding te houden met mensen binnen het vakgebied. De complementaire wereld werkt net iets anders, mensen daar zijn daarin veel meer op zichzelf. Na 3,5 jaar mist ze de verbinding, de kennisoverdracht en de gezelligheid van een netwerk. Aithra spreekt haar aan omdat het allen ondernemende, gemotiveerde en zelfstandige dames zijn die elkaar op allerlei vlakken iets te bieden hebben.
www.buming.nl maartje@buming.nl
MONIQUE VEKEMANS – MIND MAKE OVER
PMA NederlandΒ EigenaarΒ Mind Make over
PMA is een methode om fysieke en mentale klachten snel en blijvend op te lossen door het opruimen van de onderliggende oorzaak. Voor Monique persoonlijk is dit life changing geweest; meer innerlijke rust, meer geluksmomenten en meer van het leven genieten.
ππ©ππ‘, ππ π―ππ© ππ± ππππ§ π«ππ§πππ§ ππ£ ππ π©πππ; π¬ππ© πππ ππ π―ππ ππ‘πππ πππ§πππ π©? ππππ§ ππ£ π’ππ© π¬ππ πππ£ ππ, π¬ππ© ππ¨ ππ πͺπ‘π©πππ’π ππ§π€π€π’?
Een paar maanden per jaar op Ibiza of een andere fijne plek wonen, waar ik wel online kan blijven coachen!
πππ© π―π€ππ ππ ππ£ πππ© πΌππ©ππ§π π£ππ©π¬ππ§π ? πππ© ππ€π€π₯ ππ πππ© ππ πΌππ©ππ§π π«π§π€πͺπ¬ππ£ π«π€π€π§ ππ€πͺ π πͺπ£π£ππ£ π©π€ππ«π€ππππ£?
Ondernemende vrouwen leren kennen, het uitwisselen van kennis & ervaring en verbinding krijgen met gelijkgestemden.
πππ/ππͺπ§π; π¬πππ§ πππ ππ π§ππ¨πππ€’π¨ πππ£π€π’ππ£ ππ£ ππ€π π―ππ ππ πππ© ππ£ ππ π©π€ππ π€π’π¨π©?
Als ik merk dat iets mij niet meer blij of gelukkig maakt dan gooi ik het roer om. Ik heb veel aan persoonlijke ontwikkeling gedaan en doe dat nog steeds om mezelf uit te blijven dagen en dichterbij mezelf te komen. Hier help ik anderen ook mee.



ELS REGTER – UWV
Strategisch accountmanager gegevensdiensten UWV
Elke dag spant UWV zich in voor een samenleving waarin iedereenΒ kan meedoen. Dat doen ze door mensen op een zo prettig mogelijkeΒ manier te helpen rond werk en inkomen. Mensen willen meedoen enΒ een bijdrage leveren. Bij tegenslag, zoals werkloosheid zoeken zeΒ inkomenszekerheid. UWV maken werk en inkomen mogelijk. En zetten zich in om werkloosheid en arbeidsongeschiktheid te voorkomen.Β Gegevensdiensten van UWV verzamelt, beheert en levert gegevensΒ over werk en inkomen
NADINE TIELENBURG – BOND HEALTH
Paramedisch personal Trainer & Masseur, locatie verantwoordelijke Bond Health
ππ€π©ππ«ππ©ππ π€π’ π£πππͺπ¬ π‘ππ π«ππ£ πΌππ©ππ§π π©π π¬π€π§πππ£?
Ik wil graag vrouwen vitaal in hun kracht zetten, in de breedste vorm van het woord. Niet alleen krachtig in de sportschool, maar juist ook daar buiten! Zorgen voor balans tussen jezelf zijn, moederschap, ondernemerschap, de sociale omgeving zonder jezelf te verliezen. Dit doe ik door mijn specialisatie menstrueren en presteren, krachttraining, voeding en ademhaling coaching in te zetten op persoonlijk niveau en altijd in de kracht van de vrouw!
πππ© ππ¨ ππ π«ππ¨ππ π’ππ© πππ©π§ππ π ππ£π π©π€π© ππ ππ£π«π‘π€ππ ππ£ π―ππππ©ππππ§ππππ π«ππ£ π«π§π€πͺπ¬ππ£ ππ£ π½π§ππππ£π©?
Wanneer we fysiek en mentaal lekker in ons vel zitten zijn wij vrouwen tot veel in staat.Β Ik geloof dat als we daar samen aan werken onze zakelijke groei in Brabant kunnen versterken.
ππ©ππ‘, ππ π―ππ© ππ± ππππ§ π«ππ§πππ§ ππ£ ππ π©πππ; π¬ππ© πππ ππ π―ππ ππ‘πππ πππ§πππ π©? ππππ§ ππ£ π’ππ© π¬ππ πππ£ ππ, π¬ππ© ππ¨ ππ πͺπ‘π©πππ’π ππ§π€π€π’?
Ik hoop over vijf jaar tijd zoveel mogelijk vrouwen in hun eigen kracht te hebben gezet. Dat ze zich zelf beter leren kennen, signalen tijdig herkennen en te weten welke hulplijnen wanneer in te zetten. Duurzame balans dus. Maar het plan en droom voor de toekomst is mede-eigenaar te worden van Bond Health en samen verder te groeien naar meerdere locaties met een mooi team
www.bondhealth.nl nadine@bondhealth.nl
ANITA JILLE – JOUWCOACH.NL
Eigenaar jouwcoach.nu
βDe zin van het leven is zinΒ inΒ het levenβΒ Jouwcoach.nu is inmiddels 13 jaar gecertificeerd coach en helpt anderen hun zelfkritiek los te laten en met compassie naar zichzelf te laten kijken. Jezelf zijn, met al je mooie en minder mooie kanten, brengt meer lucht in je leven.Β


